Kalamazoo County MPSCS Simulcast Cell

JavaScript je zakázán. Pro lepší zážitek prosím povolte JavaScript ve svém prohlížeči, než budete pokračovat.


KCCDA zvažuje na svém setkání 8. července kupní/licenční smlouvy pro další lokality potřebné k rozšíření a vytvoření Kalamazoo County MPSCS Simulcast Cell. (http://www.kccda911.org/wp-content/uploads/2021/07/Board-Packet-07.08.21.pdf)

 1. Web Augusta Obecní rada schválila licenční smlouvu, která umožňuje KCCDA postavit věž na pozemku vesnice vedle vodárenské věže. Smlouva obsahuje konkrétní požadavky obce včetně ochrany soukromí a pravidelného navyšování licenčních poplatků. Dohodu posoudí TAC a představenstvo v červenci. Průzkum nemovitosti, geotechnické studie a plány výstavního areálu jsou dokončeny.
 2. Web WMU BTR2 Administrativa, zástupci WMU a oba právní poradci se sešli, aby projednali a vypracovali kupní smlouvu na majetek věže. Kupní smlouvou se bude zabývat představenstvo na zasedání 8. července. Kromě toho byla předložena žádost o územní / plánování pro tuto lokalitu a je naplánována na interní kontrolu plánování městské části Oshtemo na 22. července.
 3. Portage 131 Správa a zástupci města Portage se dokázali dohodnout na licenční smlouvě. Dohodou se bude zabývat představenstvo na zasedání 8. července.
 4. Oshtemo (Kzoo West) Místo KONEČNÉ plány umístění jsou dokončeny a licenční smlouva pro tuto věž je plně uzavřena. Žádost o územní plánování pro tuto lokalitu byla předložena městské části Oshtemo.

depster00


http://www.kccda911.org/wp-content/uploads/2021/09/Board-Meeting-Packet-09.09.21.pdf

 1. Web Augusta Byly schváleny konečné územní plány a vydáno stavební povolení. Základy a výkresy věže byly předloženy společností Motorola a věž byla objednána.
 2. Web WMU BTR2 Plány lokality byly upraveny na základě interních připomínek k revizi Oshtemo Township. Konečné plány byly znovu předloženy a budou posouzeny městskou částí Oshtemo 28. září. Základy a výkresy věže byly předloženy společností Motorola a věž byla objednána. Počáteční období due diligence v Kupní smlouvě s WMU bylo šedesát (60) dní a končí 11. září. V souladu s Dohodou proto administrativa předložila WMU žádost o prodloužení třiceti (30) neomezeného dodatečného období na období due diligence. Žádosti bylo vyhověno a nový termín je 12. října.
 3. Portage 131 Pozemkové plány se stále upravují na základě interních připomínek ÚP. Konečné plány by měly být dokončeny a předloženy do 10. září. Základy a výkresy věže byly předloženy společností Motorola a věž byla objednána.
 4. Místo Oshtemo (Kzoo West). Plány lokality byly upraveny na základě interních připomínek k revizi Oshtemo Township. Konečné plány byly znovu předloženy a budou posouzeny městskou částí Oshtemo 28. září. Základy a výkresy věže byly předloženy společností Motorola a věž byla objednána.

depster00


http://www.kccda911.org/wp-content/uploads/2021/12/KCCDA-Agenda-and-Board-Packet-12.09.21.pdf

Spuštění systému je naplánováno na říjen 2022.

 1. Web Augusta Přijato stavební povolení, lití zařízení přístřeškové desky do konce měsíce.
 2. Web WMU BTR2 Stále se čeká na stavební povolení na tomto místě a na plánovanou uzávěrku prodeje nemovitosti.
 3. Portage 131 Přijato stavební povolení, lití zařízení přístřeškové desky do konce měsíce.
 4. Místo Oshtemo (Kzoo West). Přijato stavební povolení, lití zařízení přístřeškové desky do konce měsíce.

depster00


depster00


http://www.kccda911.org/wp-content/uploads/2022/03/KCCDA-Board-Packet-03.10.22.pdf

 1. Web Augusta (5114)
  1. Přístřešek a generátor jsou nastaveny
  2. Věž je plně postavena a instalují se antény
  3. Čekání na servis elektřiny a plynu na místě (požadováno před 60 dny)
 2. Web WMU BTR2 (5112)
  1. Prodej dokončen
  2. Čekání na přidělení adresy nemovitosti
  3. Inženýrské sítě a výstavba následovat
 3. Portage 131(5113)
  1. Přístřešek a generátor jsou nastaveny
  2. Věž je plně postavena a instalují se antény
  3. Čekání na servis elektřiny a plynu na místě (požadováno před 60 dny)
 4. Místo Oshtemo (Kzoo West). (5111)
  1. Přístřešek a generátor jsou nastaveny
  2. Věž je plně postavena a instalují se antény
  3. Čekání na servis elektřiny a plynu na místě (požadováno před 60 dny)

depster00


Leave a Comment